http://yedinciayak.com/
Başarılarımız
Anasayfa / Tahminler / Ankara / 01 Ekim ANKARA Altılı Ganyan Tahminleri – Neşter Aydın – TUTTU
01 Ekim ANKARA Altılı Ganyan Tahminleri – Neşter Aydın – TUTTU

01 Ekim ANKARA Altılı Ganyan Tahminleri – Neşter Aydın – TUTTU

[ A+ ] /[ A- ]

01 Ekim 2020 Perşembe TJK ANKARA 75.Yıl hipodromu at yarışı programı için altılı ganyan tahminlerim ve yorumları şu şekildedir:

NOT: Gold üyelik alımı için para transferlerinde bankalara yüksek komisyonlar ödendiği görülmektedir. QNB FİNANSBANK ATM‘lerinden veya internet şubesi kullanarak enpara.com hesabımıza masrafsız para transferi yapabilirsiniz…

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

5.KOŞU:

Son Kısa Vade 7 Enver Erlat Koşusu’nda AKYAKA arkasında ikinci kalırkan arka gurubu rahat bir şekilde geride bırakmayı başaran 1-YAĞMUR GOZLÜ benim ilk banko önereceğim isim olacaktır.

AKYAKA bu isimlerden çok çok farklı bir isim. Bugün bu yarışta koşsa herhalde kimse yanına at yazmazdı. Ancak YAĞMUR GÖZLÜ de boş bir isim değil. Ön tarafta HARUN BABA‘yı çok fazla kaçırmaz ise yakın takibe alabilirse bence sonlarda Hışman‘ın da o bilindik hırsıyla fotoda HARUN BABA‘yı avlamasını bekliyorum.

1-YAĞMUR GÖZLÜ‘yü BANKO olarak öneriyorum ..

Ancak benim senaryoma göre HARUN BABA‘yı kaçırırsa ve de yetiştiremez ise tek bankolu kurgu yapacak olanlar 9-HARUN BABA ve 4-TSARİGRAD da sigorta olarak yazabilirler.

Daha sonraki rakipler ise 3-ÇİVİCİ ve 6-ÖKTEM olurlar..

 

8.KOŞU:

Bu koşuda banko önereceğim safkan favori bir isim. Her ne kadar favori banko önermeyi sevmesem de 1-ARDAŞAH yanına da isim yazmaya elim gitmedi.

Temposunu kurabildiği koşularda onu yakalamak çok zor oluyor. Yakalansa da muazzam bir şekilde ALİHAN gibi bir isme yaptığı gibi toparlanıp tekrar tazeleyebiliyor. Bu formu beni yanına at yazmamaya ikna ediyor.

Benim çok şeyler beklediğim ancak beklentimi karşılayamayan KANEKONUN OĞLU bakalım Kocakaya ile bize cezayı kesecek mi göreceğiz. Ancak bir yerden risk almazsak altılıyı bulamayız. Ben bu koşuda bir kez daha 1-ARDAŞAH diyor ve sizlere BANKO olarak öneriyorum..

 

Herkese bol şanslar..

 

NEŞTER ANKARA ŞABLONUM
5.Koşu: 1,,,,9,4,,,3,6
6.Koşu: 3,5,1,4,8
7.Koşu: 9,7,1,4
8.Koşu: 1-ARDAŞAH
9.Koşu: 2,5,,1,4,6,7,3
10.Kşu: 1,3,6,,,,,4

2. 6’LI GANYAN(9/3/7/1/6/1) : 310,11 TL.

 

Hakkında Resul Girgin

Resul Girgin www.yedinciayak.com da at yarışı yazarı ve editör...

Bir yorum

  1. Neşter Aydın’ın ANKARA tahmini yayınlanmıştır. Bol şanslar dileriz.

Cevapla