http://yedinciayak.com/
Başarılarımız
Anasayfa / Yazarlarımız / Resul Girgin / 01 Ekim Cuma İstanbul & Bursa – Resul Girgin

01 Ekim Cuma İstanbul & Bursa – Resul Girgin

[ A+ ] /[ A- ]

İstanbul`da Süper Program…

01 Ekim Cuma İSTANBUL & BURSA TJK at yarışı programı için altılı ganyan tahmin ve yorumlarım yayınlanmıştır.

İstanbul ve Bursa tahminlerim şu şekildedir:

İSTANBUL TAHMİNLERİM:

1.AYAK:

İstanbul tay koşularında uzun süredir sürekli anormal sonuçlar oluşuyor. Bugün de sürpriz bir sonuçla karşılaşırsak hiç şaşırmayacağım. Şablon bütçem elverdiği kadar tayı yazarak geçmeye çalışacağım.

2.AYAK:

Başta tuttuğum isim birsüre geri alınmasına rağmen bu koşuya muhteşem galoplarla hazırlanan 5-PERHAN`dır.Dinçlikle çok etkili bir performans bekliyorum. Rakip gördüğüm isimler altılışablonumdadır.

3.AYAK:

7-GÜLDEREN`in birçok açıdan avantajlı olduğu bir koşu olsa da çok fazla güven veren bir isimolmadığından 3 rakip daha öneriyorum. Sıralamam altılı şablonumdadır.

4.AYAK:

Süratli bir safkanınbulunmadığı bu koşu tehlike saçıyor. Tempo ve jokeylerin uygulayacağı taktiğegöre sonuçlanacak olan yarışta beklenmeyen bir sonuçta oluşabilir. Benim kazanmayayakın gördüğü isim; Akın Sözen idaresinde öne düşerek numara götürmesinibeklediğim 2-DARK RULER`dir. Sürekli üst gruplarda çok güçlü isimler arasındaoldukça tatminkar performanslar sergileyen safkan, uyanık jokeyi ile sürprizi gerçekleştirmeye yakın olup çok küçük kuponlarda tek atılabilir. Rakip gördüğüm3 isim sırasıyla altılı şablonumdadır.

5.AYAK:

Sert gruptaki son yarışını dikkate almadığım 3-LULU MON AMOUR; bir önceki yarışını muhteşem sprintiyle Je Taime`yi fotoda avlayarak kazanmıştı. Bugün tekrar uyumlujokeyine kavuşan tay, bu koşuya muhteşem dereceli galoplarla hazırlanmış olup;sonlardaki bitirici sprintiyle uygun rakiplerini geride bırakmasını bekliyor veGÜNÜN BANKOSU olarak öneriyorum.

6.AYAK:

Hızlıtay, Coşartay, Zigana ve Günaltay gibi isimlerin bulunduğu koşu son derece süratli tempodakoşulacağından sprinterlerin şanslarını çok daha yüksek görüyorum. Baştaönereceğim isim; uzun mesafelerde bile süper performanslar sergiledikten sonraideal mesafesinde kazanmaya çok yakın gördüğüm 4-İZHAN`dır. Bu safkana çok sertrakip olacağını düşündüğüm safkan ise; yine ideal mesafesine çıkacak olan 6-ÖZHABER`dir.Sonlarda bu iki safkanın birincilik mücadelesine girişmesini bekliyorum.

Bol şanslar…

İSTANBUL ALTILI GANYAN TAHMİNİM    

1.AYAK : 13,1,6,10,11,4,5,9,3

2.AYAK : 5,7,4,3,2

3.AYAK : 7,6,2,1

4.AYAK : 2 / 6,1,3

5.AYAK : 3

6.AYAK : 4,6

———————————————————————————————————————–

BURSA ALTILI GANYAN TAHMİNİM         

1.AYAK : 1,(11) / 6,10,2,4,9

2.AYAK : (7) Ganyan: 4,45

3.AYAK : 3,2,1,7   – 6

4.AYAK : 1,(6),7,9 / 3,2,4,5,8,10

5.AYAK : (9),8

6.AYAK : 6,(11),4

Hakkında Resul Girgin

Resul Girgin www.yedinciayak.com da at yarışı yazarı ve editör...

Cevapla