http://yedinciayak.com/
Başarılarımız
Anasayfa / Tahminler / Ankara / 13 Ekim ANKARA Altılı Ganyan Tahminleri – Neşter Aydın – TUTTU
13 Ekim ANKARA Altılı Ganyan Tahminleri – Neşter Aydın – TUTTU

13 Ekim ANKARA Altılı Ganyan Tahminleri – Neşter Aydın – TUTTU

[ A+ ] /[ A- ]

13 Ekim 2020 Salı TJK ANKARA 75.Yıl hipodromu at yarışı programı için altılı ganyan tahminlerim ve yorumları şu şekildedir:

NOT: Gold üyelik alımı için para transferlerinde bankalara yüksek komisyonlar ödendiği görülmektedir. QNB FİNANSBANK ATM‘lerinden veya internet şubesi kullanarak enpara.com hesabımıza masrafsız para transferi yapabilirsiniz…

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

Ankara‘da bugün az atlı sayılabilecek bir program mevcut ancak at dengelemeleri çok yakın. Her sonuca açık bir program. Şans faktörüne de ihtiyaç duyacağız. Umarım şans da yanımızda olur başarı sağlarız.

 

1.KOŞU:

Banko önereceğim isim 1-GÜZEL ÇOCUK ve 2-CAİZE ikilisi olacaktır.

İkisi de formda ve gurup uygun. Aslında jokeylerden biraz çekiniyorum ancak umarım beni yanıltmazlar. İstanbul’da güzel bir yarış kazandıktan sonra tekrar Ankara’ya döndü. O gün içi Bankom olan ALDERAMİN‘e geçilmişti. Ogün için Alderamin’e yapacağı bir şey yoktu. Bir de erken yürüyünce kaybetti. Son yarışında yine koşuya tempo verdi ve sonlarda direnemedi. Bu defa acele etmez doğru yerde yürürse ben GÜZEL ÇOCUK ve CAİZE ikilisinin koşuyu kazanmalarını bekliyor BANKO olarak öneriyorum..

 

3.KOŞU:

Bu koşuda banko önereceğim bir isim var o da çok formada bir isim olan 1-ONEANDONLY.

Ancak biliyorsunuz takibimde bir isim oldumu o atı mutlaka yazarım. O isimde 4-BOEL potansiyeli yüksek bir isim çıkışa geçmesini bekliyor rakip olarak öneriyorum.

 

7.KOŞU:

Hatırlarsanız daha önce bu koşuyu kazanmış bir isim var oda 1-CEVHER Ahmet hedef yaptığı koşularda nasıl at bindiğini çok iyi biliyorum. Süratli isim PİLEVNELİ‘yi takibe alıp düzlükte sıyırarak kazanmasını bekliyor alternatif BANKO olarak öneriyorum..

Rakip çok formda olan 8-ANAYURT ve formda bir diğer isim 3-OĞUZ BOYLU diyorum..

 

8.KOŞU:

Bu koşuda uzun süre ısrarla takibimde olan ve son yarışlarında benim ne kadar haklı olduğumu ispat eden 3-AYPARS bankoo önereceğim isim olacaktır.

Son İstanbul‘da start aldığı koşuda üzerinde H.Çizik vardı. Bugün üzerinde Akın‘ı görüyoruz. Benim kanaatimce ilgilileri İstanbul‘da kaybetmelerinin sebebini Hışman olarak görmüşler. Oysa bence gayet iyi binmişti. Bugün Akın da yine aynı taktikle binerse ikinci, üçüncülükte konumlanıp son 200’de yürürse bence ataklara direnip kazanacaktır diyor 3-AYPARS‘ı BANKO olarak öneriyorum…

 

NEŞTER ANKARA ŞABLONUM 1
1.Koşu: 1-GÜZEL ÇOCUK
2.Koşu: 3,4,1,2,7
3.Koşu: 1-ONEANDONLY / 4
4.Koşu: H
5.Koşu: 1,6,7,8,12,5,9
6.Koşu: 8,1,2,3,5,6

1. 6’LI GANYAN(7/2/1/4/7/8) : 60,99 TL.

NEŞTER ANKARA ŞABLONUM 2
4.Koşu: H
5.Koşu: 1,6,7,8,12,5,9
6.Koşu: 8,1,2,3,5,6
7.Koşu: 1,,,3,8
8.Koşu: 3-AYPARS
9.Koşu: 12,6,,,,7,4

2. 6’LI GANYAN(4/7/8/1/3/12) : 71,30 TL.

 

Hakkında Resul Girgin

Resul Girgin www.yedinciayak.com da at yarışı yazarı ve editör...

2 yorum

  1. Neşter Aydın’ın ANKARA 1.Altılı Ganyan tahmini yayınlanmıştır. Bol şanslar dileriz.

  2. Neşter Aydın’ın ANKARA 2.Altılı Ganyan tahmini sayfaya eklenmiştir. Bol şanslar dileriz.

Cevapla