Başarılarımız
Anasayfa / Etiket Arşivi: altılı ganyan tahminleri

Etiket Arşivi: altılı ganyan tahminleri

04 Mayıs İSTANBUL TJK Tahminleri – Resul Girgin – TUTTU – 878,64 TL.

Resul Girgin TJK At Yarışı Altılı Ganyan Tahminleri ve Yorumları

04 Mayıs Çarşamba TJK İSTANBUL Veliefendi hipodromu at yarışı programı için Resul Girgin‘in altılı ganyan tahminleri, yedili ganyan tahminleri ve yorumları şu şekildedir:  – Bugün tek programa yoğunlaşıp rahat rahat detaylı çalışma yapabilmenin huzuru içerisindeyim…  – İSTANBUL‘da 9 koşulu bir program mevcut ama bazı koşular at sayısı bakımından zayıf kalmış. Dördüncüye ikramiye veriliyorken nadiren de olsa sadece 3 atın koşacağı ... Devamını Oku »

03 Mayıs ANKARA TJK Tahminleri – Mustafa Dalga – TUTTU – 507,84 TL.

Mustafa Dalga TJK Altılı Ganyan Tahminleri

03 Mayıs Salı TJK ANKARA 75. Yıl hipodromu at yarışı programı için Mustafa Dalga‘nın altılı ganyan tahminleri, yedili ganyan tahminleri ve yorumları şu şekildedir: 2.KOŞU: Aracı ekürisinin geleek vaat eden taylarından olan 3-BRAVE DECISION ilk yarışını İstanbul sentetik pistinde kolay kazanırken beklentileri karşılayabilecek yetenekte olduğunu ispatladı. Hazırlıklarını Ankara‘da sürdüren kaliteli tayın usta jokeyi Ahmet Çelik idaresinde bir kez daha kazanması ... Devamını Oku »

02 Mayıs ADANA TJK Tahminleri – Resul Girgin

Resul Girgin TJK At Yarışı Altılı Ganyan Tahminleri ve Yorumları

02 Mayıs Pazartesi TJK ADANA Yeşiloba hipodromu at yarışı programı için Resul Girgin‘in altılı ganyan tahminleri, yedili ganyan tahminleri ve yorumları şu şekildedir:  – Öncelikle ADANA programının çok zorlu ve cazip olduğunu belirtmem gerekir. Çim piste ve uzun mesafeye çıkan tay yarışlarının ağırlıklı olduğu bir program. Dolayısıyla bu taylardan hangileri çim pistte ve uzayan mesafede başarılı koşacak bunu %100 olarak ... Devamını Oku »