Başarılarımız
Anasayfa / Etiket Arşivi: altılı ganyan tahminleri

Etiket Arşivi: altılı ganyan tahminleri

23 Ağustos KOCAELİ TJK Tahminleri – Mustafa Dalga – GOLD

Mustafa Dalga TJK Altılı Ganyan Tahminleri

23 Ağustos Salı TJK KOCAELİ Kartepe hipodromu at yarışı programı için Mustafa Dalga‘nın altılı ganyan tahminleri, yedili ganyan tahminleri ve yorumları şu şekildedir:   – Cuma ve Pazar İSTANBUL Ortak 7’li Ganyan kuponlarımızda başarı sağlayamadık. Ancak mantık dışı sonuçların oluştuğu programlar denk geldi ve zaten hiç kimse 7’li Ganyanda başarı sağlayamadığı için 2 kez üst üste devretti. Çarşamba günü 2 ... Devamını Oku »

23 Ağustos KOCAELİ TJK Tahminleri – Resul Girgin – GOLD

Resul Girgin TJK At Yarışı Altılı Ganyan Tahminleri ve Yorumları

23 Ağustos Salı TJK KOCAELİ Kartepe hipodromu at yarışı programı için Resul Girgin‘in altılı ganyan tahminleri, yedili ganyan tahminleri ve yorumları şu şekildedir:   – Cuma ve Pazar İSTANBUL Ortak 7’li Ganyan kuponlarımızda başarı sağlayamadık. Ancak mantık dışı sonuçların oluştuğu programlar denk geldi ve zaten hiç kimse 7’li Ganyanda başarı sağlayamadığı için 2 kez üst üste devretti. Çarşamba günü 2 ... Devamını Oku »

23 Ağustos ANKARA TJK Tahminleri – Mustafa Dalga – GOLD

Mustafa Dalga TJK Altılı Ganyan Tahminleri

23 Ağustos Salı TJK ANKARA 75.Yıl hipodromu at yarışı programı için Mustafa Dalga‘nın altılı ganyan tahminleri, yedili ganyan tahminleri ve yorumları şu şekildedir:   – Cuma ve Pazar İSTANBUL Ortak 7’li Ganyan kuponlarımızda başarı sağlayamadık. Ancak mantık dışı sonuçların oluştuğu programlar denk geldi ve zaten hiç kimse 7’li Ganyanda başarı sağlayamadığı için 2 kez üst üste devretti. Çarşamba günü 2 kez ... Devamını Oku »

23 Ağustos ANKARA TJK Tahminleri – Resul Girgin – GOLD

Resul Girgin TJK At Yarışı Altılı Ganyan Tahminleri ve Yorumları

23 Ağustos Salı TJK ANKARA 75.Yıl hipodromu at yarışı programı için Resul Girgin‘in altılı ganyan tahminleri, yedili ganyan tahminleri ve yorumları şu şekildedir:   – Cuma ve Pazar İSTANBUL Ortak 7’li Ganyan kuponlarımızda başarı sağlayamadık. Ancak mantık dışı sonuçların oluştuğu programlar denk geldi ve zaten hiç kimse 7’li Ganyanda başarı sağlayamadığı için 2 kez üst üste devretti. Çarşamba günü 2 kez ... Devamını Oku »

22 Ağustos KOCAELİ TJK Tahminleri – Mustafa Dalga – GOLD

Mustafa Dalga TJK Altılı Ganyan Tahminleri

22 Ağustos Pazartesi TJK KOCAELİ Kartepe hipodromu at yarışı programı için Mustafa Dalga‘nın altılı ganyan tahminleri, yedili ganyan tahminleri ve yorumları şu şekildedir:   – Cuma ve Pazar İSTANBUL Ortak 7’li Ganyan kuponlarımızda başarı sağlayamadık. Ancak mantık dışı sonuçların oluştuğu programlar denk geldi ve zaten hiç kimse 7’li Ganyanda başarı sağlayamadığı için 2 kez üst üste devretti. Çarşamba günü 2 kez ... Devamını Oku »