http://yedinciayak.com/
Başarılarımız
Anasayfa / Etiket Arşivi: altılı tahminleri

Etiket Arşivi: altılı tahminleri

17 Şubat ÜCRETSİZ ADANA Altılı Ganyan Tahminleri – Resul Girgin

Resul Girgin TJK At Yarışı Altılı Ganyan Tahminleri ve Yorumları

  JAMALA: Bu grubun en güçlü atı kuşkusuz FLYING BIRD ama gidişat avantajına sahip olacağını tahmin ettiğim JAMALA‘nın kazanabileceğini düşündüğümden benim favorimdir…   BARTOLOMEO: Bugün ki rakiplerinden CARA VAGGIO‘nun kazandığı son yarışında birincilik mücadelesine ortak olamadı ama bu defa gidişat avantajına sahip olacağını tahmin ettiğimden stiline uygun jokeyi Akın Sözen idaresinde kazanabileceğini düşündüğüm safkan favorimdir…   ALGANTAY: Maidenden çıktıktan sonra ... Devamını Oku »

12 Şubat ÜCRETSİZ ADANA Altılı Ganyan Tahminleri – Resul Girgin – TUTTU – 4.576,08 TL.

Resul Girgin TJK At Yarışı Altılı Ganyan Tahminleri ve Yorumları

  – ADANA programında 2 BANKO ADAYIM mevcut. Bunlarla 3 alternatif kurgu hazırladım. Banko adaylarım beklediğim gibi koşup kazanırlarsa 2 bankolu kurgum tutacaktır. Ancak ikisinin kazanması da biraz binicilerine bağlı olduğu için sağlam olduklarını iddia edemiyorum. Bu sebeple yorumlarımı da okuduktan sonra tercihi sizlere bırakıyorum…   1.KOŞU: Altılı ganyan sorunlu, istikrarsız ve tabiri caizse kazanma özürlü arap atlarının mücadelesi ile ... Devamını Oku »

10 Şubat ÜCRETSİZ ADANA Altılı Ganyan Tahminleri – Resul Girgin

Resul Girgin TJK At Yarışı Altılı Ganyan Tahminleri ve Yorumları

  1.KOŞU: BATI GARAJI gibi klas bir kısrağın tayı olan 2-SILVER ARROW potansiyeli yüksek bir isim. İstanbul‘da 2 yarış gördü ve bunlardan sonuncusunu 4 boy farkla kolay kazandı. Sonrasında 50 gün geriye alınan kaliteli tayın idmanlarına düzenli şekilde devam ettiğini ve Adana‘ya getirildikten sonra da bir galop yaptığını görmekteyim. Halis Karataş‘ın binmesi de hazır olduğunu ve hedef yapıldığını belli ediyor. ... Devamını Oku »

08 Şubat ÜCRETSİZ KOCAELİ Altılı Ganyan Tahminleri – Mustafa Dalga

Mustafa Dalga TJK Altılı Ganyan Tahminleri

  3.KOŞU: Son yarışını erkek rakiplerini uzak farkla mağlup ederek kazanan 2-KIZIM AZRA eğer aynı performansı tekrar edebilirse hemcisnleri ile mücadele edeceği bu yarışta da kazanmaya çok yakın olacağından BANKO olarak risk edilebilir… Ancak bu defa mesafe kısaldığı için ciddi rakipleri 3-ATEŞGERÇİRMEZ ve 4-MADAM ALYA’ya yer vermekte de fayda görüyorum…   6.KOŞU: Bursa‘da daha sert rakiplerle mücadele ettiği son yarışlarında ... Devamını Oku »

05 Şubat ÜCRETSİZ ADANA Altılı Ganyan Tahminleri – Resul Girgin

Resul Girgin TJK At Yarışı Altılı Ganyan Tahminleri ve Yorumları

  2.KOŞU: Orjin ve hazırlık olarak rakiplerinin bir adım önüne çıkan 9-IMAGINE PEREST, 10-ROTASIZ SEYYAH ve 4-MUGSY üçlüsünden birinin kazanmasını bekliyorum…   3.KOŞU: Son yarışlarında takibimde olan 4-TEKDALIN İZİ ile bu ayakta risk alacağım… Peş peşe kazandığı iki yarıştan sonra sert gruplarda mücadele eden safkan son olarak 2100 metre mesafede fotoyu BOGDANOVIC ile yakın geçerek üçüncü olurken bu rakiplerini geçebilmesi ... Devamını Oku »

25 Ocak ÜCRETSİZ İZMİR Altılı Ganyan Tahminleri – Resul Girgin – BAŞARILI

Resul Girgin TJK At Yarışı Altılı Ganyan Tahminleri ve Yorumları

  2.KOŞU: YURTTAY gibi uzun mesafelerde başarılı yarışları bulunan kuvvetli bir tempo atının anneden kardeşi olan 4-CEMAL BABA(17,15)‘nın da uzun mesafede başarılı koşabileceğini düşündüğüm için bu yarışta benim favorim ama maiden arap taylarına çok da güven olmuyor… 2-BABA HAYRİ, 1-AŞANBEY ve 7-OĞLUM AZAD‘a da yer vererek bu ayağı geçmeye çalışacağım… Sürprize müsait gördüğüm bir koşu olduğu için bu ayakta tuttuğunuz ... Devamını Oku »

19 Ocak ÜCRETSİZ ADANA Altılı Ganyan Tahminleri – Resul Girgin

Resul Girgin TJK At Yarışı Altılı Ganyan Tahminleri ve Yorumları

  1.KOŞU: Son yarışlarında kısa ve orta mesafelerde de başarılı performans gösteren 7-PASTOR‘dan bugün lehine dönen uzun mesafede çok daha etkili performans beklediğimden ilk sırada öneriyorum… Müslüm Çelik idaresinde start aldığı son iki yarışında çok kolay galibiyetler elde eden 4-BOGDANOVIC‘e bugün Ahmet Çelik binmiş ve ağır favori olarak karşımıza çıkan safkanın bu yarışta hayal kırıklığı yaşatabileceğini düşünüyorum. Mantıken çok şanslı ... Devamını Oku »