http://yedinciayak.com/
Başarılarımız
Anasayfa / Etiket Arşivi: at yarışı tahminleri

Etiket Arşivi: at yarışı tahminleri

20 Nisan ANKARA Altılı Ganyan Tahminleri – Mustafa Dalga – GOLD

Mustafa Dalga TJK At Yarışı Altılı ganyan Tahminleri

20 Nisan Cumartesi TJK ANKARA 75.Yıl hipodromu at yarışı programı için altılı ganyan tahminlerim ve yorumları şu şekildedir:   NOT: Gold üyelik alımı için para transferlerinde bankalara yüksek komisyonlar ödendiği görülmektedir. QNB FİNANSBANK ATM‘lerinden veya internet şubesi kullanarak enpara.com hesabımıza masrafsız para transferi yapabilirsiniz…   – Cuma İSTANBUL programında AYZA‘da, DENİZ MAVİSİ de idman pistinde izleyip beğendiğim ve yazmak istediğim atlardı ama tek bankolu şablona sığdıramayıp ... Devamını Oku »

19 Nisan İSTANBUL Altılı Ganyan Tahminleri – Mustafa Dalga

Mustafa Dalga TJK At Yarışı Altılı ganyan Tahminleri

19 Nisan Cuma TJK İSTANBUL Veliefendi hipodromu at yarışı programı için altılı ganyan tahminlerim ve yorumları şu şekildedir:   NOT: Gold üyelik alımı için para transferlerinde bankalara yüksek komisyonlar ödendiği görülmektedir. QNB FİNANSBANK ATM‘lerinden veya internet şubesi kullanarak enpara.com hesabımıza masrafsız para transferi yapabilirsiniz…   1.KOŞU: Yedili plase oynayacak üyelerimiz için ilk ayakta 6-ULUBATUR ve 4-MAKRIKÖY ikilisini öneririm…   2.KOŞU: İdmanları izleyebilmemiz özellikle yeni koşan taylar ... Devamını Oku »

19 Nisan BURSA Altılı Ganyan Tahminleri – Resul Girgin – GOLD

Resul Girgin TJK Tahminleri

19 Nisan Cuma TJK BURSA Osmangazi hipodromu at yarışı programı için altılı ganyan tahminlerim ve yorumları şu şekildedir:   NOT: Gold üyelik alımı için para transferlerinde bankalara yüksek komisyonlar ödendiği görülmektedir. QNB FİNANSBANK ATM‘lerinden veya internet şubesi kullanarak enpara.com hesabımıza masrafsız para transferi yapabilirsiniz…   – Bugün BURSA‘da da çim yarışları başlıyor. Çim pist ölçümü yumuşak ve tay yarışları da bulunduğu için sürprizlere müsait ve cazip ... Devamını Oku »

18 Nisan ANKARA Altılı Ganyan Tahminleri – Mustafa Dalga

Mustafa Dalga TJK At Yarışı Altılı ganyan Tahminleri

18 Nisan Perşembe TJK ANKARA 75.Yıl hipodromu at yarışı programı için altılı ganyan tahminlerim ve yorumları şu şekildedir:   NOT: Gold üyelik alımı için para transferlerinde bankalara yüksek komisyonlar ödendiği görülmektedir. QNB FİNANSBANK ATM‘lerinden veya internet şubesi kullanarak enpara.com hesabımıza masrafsız para transferi yapabilirsiniz…   – Dün İSTANBUL programında ilk banko adayım SÜRGÜNTAY beklediğim performansı gösterip çok rahat bir galibiyet elde etti. İkinci banko adayım EXPLOSIVE ... Devamını Oku »

18 Nisan İZMİR Altılı Ganyan Tahminleri – Resul Girgin

Resul Girgin TJK Tahminleri

18 Nisan Perşembe TJK İZMİR Şirinyer hipodromu at yarışı programı için altılı ganyan tahminlerim ve yorumları şu şekildedir:   NOT: Gold üyelik alımı için para transferlerinde bankalara yüksek komisyonlar ödendiği görülmektedir. QNB FİNANSBANK ATM‘lerinden veya internet şubesi kullanarak enpara.com hesabımıza masrafsız para transferi yapabilirsiniz…   2.KOŞU: Süratli tempo atı 6-AGENOR bu yarışta biraz sert rakiplerle mücadele edecek ama gidişat avantajına sahip olduğu için sürprizi gerçekleştirebileceğini düşünüyorum. ... Devamını Oku »

17 Nisan ELAZIĞ Altılı Ganyan Tahminleri – Resul Girgin

Resul Girgin TJK Tahminleri

17 Nisan Çarşamba TJK ELAZIĞ hipodromu at yarışı programı için altılı ganyan tahminlerim ve yorumları şu şekildedir:   NOT: Gold üyelik alımı için para transferlerinde bankalara yüksek komisyonlar ödendiği görülmektedir. QNB FİNANSBANK ATM‘lerinden veya internet şubesi kullanarak enpara.com hesabımıza masrafsız para transferi yapabilirsiniz…   – ELAZIĞ‘da yarış sezonunu zorlu ve cazip bir programla açıyoruz. Umarım şans faktörü de yanımızda olur ve güzel bir açılış yapabiliriz…   ... Devamını Oku »

17 Nisan İSTANBUL Altılı Ganyan Tahminleri – Mustafa Dalga

Mustafa Dalga TJK At Yarışı Altılı ganyan Tahminleri

17 Nisan Çarşamba TJK İSTANBUL Veliefendi hipodromu at yarışı programı için altılı ganyan tahminlerim ve yorumları şu şekildedir:   NOT: Gold üyelik alımı için para transferlerinde bankalara yüksek komisyonlar ödendiği görülmektedir. QNB FİNANSBANK ATM‘lerinden veya internet şubesi kullanarak enpara.com hesabımıza masrafsız para transferi yapabilirsiniz…   – İSTANBUL‘da sezonun ilk çim yarışlarının koşulacağı güzel ve cazip bir program mevcut. Biri favori, diğeri plase konumunda olan 2 Banko ... Devamını Oku »