Başarılarımız
Anasayfa / Etiket Arşivi: at yarışı

Etiket Arşivi: at yarışı

TJK Nedir?

TJK Nedir? TJK, Türkiye Jokey Klübü’nün Kısaltmasıdır. Tarihçe  Ülkemizde bugünkü anlamıyla düzenli yarışlar ilk kez 23 Eylül 1856 tarihinde İzmir’de yapıldı. O dönemin İngiltere Başkonsolosu Mr. Patterson ve Evliyazade Refik Bey’in öncülüğünde Smyrna Races Club’ı (İzmir Yarış Kulübü) kuruldu. O dönemin İzmir yarışları yılda bir kez Paskalya günleri düzenleniyordu. S.R.C. yarışları 20. yüzyıl başında en parlak dönemini yaşamış 1. Dünya ... Devamını Oku »

DUYURU: YARIŞLAR İPTAL EDİLDİ

milli-yas

Sayın üyelerimiz; Manisa’nın Soma ilçesinde yaşanan ve hepimizi hüzne boğan maden faciası nedeniyle 14 Mayıs Çarşamba ve 15 Mayıs Perşembe günü yapılması planlanan yarışlar iptal edilmiştir… Bu yarışların hangi tarihlerde yapılacağı önümüzdeki günlerde ilan edilecektir… Bu üzücü kazada hayatını kaybeden yurttaşlarımıza Allah’tan rahmet, yakınlarına başsağlığı ve sabır, yaralılara acil şifalar dileriz… Mahsur kalan kardeşlerimiz de umarız en kısa sürede sağ ... Devamını Oku »

02 Nisan Çarşamba ELAZIĞ TJK Altılı Ganyan Tahminleri

02 Nisan Çarşamba TJK ELAZIĞ at yarışı programı için altılı ganyan editör yorumları ve yazar tahminleri yayınlanmıştır. Yorum Editörü: Resul Girgin “Sitemizde paylaşılan at yarışı TJK tahminleri ve yorumları yazarlarımızın bilgi, birikim, tecrübe ve çalışmaları ışığında paylaştıkları tahminsel öngörülerdir. Tahminlerin tutma garantisi olmayıp, teşvik etme niteliği taşımaz…” 2.AYAK: Çok seri bir kısrak olan 7-KANİJE Şanlıurfa pistindeki son yarışında kendisi için ... Devamını Oku »

29 Mart Cumartesi ADANA TJK Altılı Ganyan Tahminleri

29 Mart Cumartesi TJK ADANA Yeşiloba at yarışı programı için altılı ganyan editör yorumları ve yazar tahminleri yayınlanmıştır. Yorum Editörü: Resul Girgin “Sitemizde paylaşılan at yarışı TJK tahminleri ve yorumları yazarlarımızın bilgi, birikim, tecrübe ve çalışmaları ışığında paylaştıkları tahminsel öngörülerdir. Tahminlerin tutma garantisi olmayıp, teşvik etme niteliği taşımaz…” EDİTÖR YORUMLARI Adana‘da çim pist yarışları diğer şehirlerden önce başladı ve özellikle ... Devamını Oku »

29 Mart Cumartesi KOCAELİ TJK Altılı Ganyan Tahminleri

29 Mart Cumartesi TJK Kocaeli Kartepe at yarışı programı için altılı ganyan editör yorumları ve yazar tahminleri yayınlanmıştır. Yorum Editörü: Resul Girgin “Sitemizde paylaşılan at yarışı TJK tahminleri ve yorumları yazarlarımızın bilgi, birikim, tecrübe ve çalışmaları ışığında paylaştıkları tahminsel öngörülerdir. Tahminlerin tutma garantisi olmayıp, teşvik etme niteliği taşımaz…” EDİTÖR YORUMLARI Bir çok eksiklikten ötürü ilk sezonunda hiç keyif vermeyen Kocaeli ... Devamını Oku »

26 Mart Çarşamba İSTANBUL TJK Altılı Ganyan Tahminleri – TUTTU – 249,86 TL

26 Mart Çarşamba İSTANBUL TJK Veliefendi at yarışı programı için altılı ganyan editör yorumları ve yazar tahminleri yayınlanmıştır. Yorum Editörü: Resul Girgin RESUL GİRGİN (Ekonomik Altılım) 1.Ayak: 2 / 8,1,5,7 2.Ayak: 5-LADY MORGANA 3.Ayak: 2 / 1,7,4,3,5 4.Ayak: 1,6,2,3,7 5.Ayak: 6,8,3,4,1,9 6.Ayak: 6-LOLION Toplam Tutarı: 45 TL. / Tutan Kısmı: 1,50 TL. ALTILI GANYAN(2/5/2/6/6/6,9) :249,86 TL. MUSTAFA DALGA 1.Ayak: 2 ... Devamını Oku »

26 Mart Çarşamba BURSA TJK Altılı Ganyan Tahminleri

26 Mart Çarşamba BURSA TJK Osmangazi at yarışı programı için altılı ganyan editör yorumları ve yazar tahminleri yayınlanmıştır. Yorum Editörü: Resul Girgin “Sitemizde paylaşılan at yarışı TJK tahminleri ve yorumları yazarlarımızın bilgi, birikim, tecrübe ve çalışmaları ışığında paylaştıkları tahminsel öngörülerdir. Tahminlerin tutma garantisi olmayıp, teşvik etme niteliği taşımaz…” Bugünkü BURSA programı için çalışmalarımı tamamladığımda göründüğü kadar kolay olmadığı ve cazip ... Devamını Oku »