http://yedinciayak.com
Başarılarımız
Anasayfa / Etiket Arşivi: banko

Etiket Arşivi: banko

28 Mart Perşembe GÜNÜN BOMBALARI – Barış Göksal

28 Mart Perşembe ŞANLIURFA & İZMİR TJK at yarışı programları için altılı ganyan dahilindeki koşularda günün sürpriz ve bombalarını gerçekleştirmeye aday safkanlar yayınlanmıştır. Saat 18:56 Aşağıda sunulan içerikler altılı ganyan tahmini değildir. Yalnızca Barış Göksal‘ın özel istihbarat ve araştırmaları neticesinde tespit ettiği günün sürpriz ve bombalarını gerçekleştirmeye aday safkanları içerir. Fazla at yazdığınız koşularda önerilen sürpriz ve bomba adaylarını ihmal ... Devamını Oku »

28 Mart Perşembe ŞANLIURFA TJK Altılı Ganyan Tahminleri-Resul Girgin

28 Mart Perşembe ŞANLIURFA TJK at yarışı programı için altılı ganyan tahmin ve yorumlarım yayınlanmıştır. Saat 22:39 Bugün Şanlıurfa‘da çoğunluğu vasat koşulardan oluşan ve daha çok şansa dayalı bir program mevcut. İlk ayak yamak 1; yani acemi aprantilere mahsus, handikap 14; yani vasat safkanlara mahsus bir yarıştır. İkinci ayak arap taylarının handikap 14 yarışı; yani yine vasat safkanlara mahsus bir ... Devamını Oku »

26 Mart Salı GÜNÜN BOMBALARI – Barış Göksal

26 Mart Salı BURSA & ADANA TJK at yarışı programları için altılı ganyan dahilindeki koşularda günün sürpriz ve bombalarını gerçekleştirmeye aday safkanlar yayınlanmıştır. Saat 04:07 Aşağıda sunulan içerikler altılı ganyan tahmini değildir. Yalnızca Barış Göksal‘ın özel istihbarat ve araştırmaları neticesinde tespit ettiği günün sürpriz ve bombalarını gerçekleştirmeye aday safkanları içerir. Fazla at yazdığınız koşularda önerilen sürpriz ve bomba adaylarını ihmal ... Devamını Oku »

29 Kasım Perşembe İZMİR TJK Altılı Ganyan Tahminleri- Mustafa Dalga

29 Kasım Perşembe İZMİR TJK at yarışı programı için altılı ganyan tahmin ve yorumlarım yayınlanmıştır. Saat 05:18 Son ayakta güvendiğim bir banko adayımın bulunduğu İzmir programında altılı şablonumu da son ayağa taşımayı hedefleyerek kurguladım… Hepinize iyi şanslar… ALTILI GANYAN TAHMİNİM 1.Ayak: 7,2,3,4 / 5,9,11 2.Ayak: 12,4,1,2 / 7,10,8,5 3.Ayak: 2 / 4 4.Ayak: 10,1,2,8 5.Ayak: 15,2,4,7,11,3 6.Ayak: 2 – NATIVE ... Devamını Oku »

27 Kasım Salı ADANA TJK Altılı Ganyan Tahminleri– Mustafa Dalga

27 Kasım Salı ADANA TJK at yarışı programı için altılı ganyan tahmin ve yorumlarım yayınlanmıştır. Saat 01:48 Üç banko adayımın bulunduğu Adana programında ben tercihimi son ayakta daha fazla güvendiğim safkandan yana kullandım. Ancak dileyenler diğer banko adaylarımı da değerlendirebilirler… Hepinize iyi şanslar… ALTILI GANYAN TAHMİNİM 1.Ayak: 7,2,9 / 6,8 2.Ayak: 3,2,6,15 3.Ayak: 7 / 4,3,1 4.Ayak: 7 / 8,4,5 ... Devamını Oku »

04 Kasım Pazar İZMİR TJK Altılı Ganyan Tahminleri- Mustafa Dalga

04 Kasım Pazar İZMİR TJK at yarışı programı için altılı ganyan tahmin ve yorumlarım yayınlanmıştır. Saat 02:07 Bildiğiniz üzere genelde mümkün olduğunca ekonomik tahminler sunmaya gayret ediyorum. Ancak bugünkü İzmir programında bankoma güvendiğim ve tek bankolu kurgu tercih ettiğim için ekonomik bir tahmin sunma imkanım olmadı. Ancak yine de bütçesi yeterli olmayanlar taksimle ayırdığım ayaklardan birini tercih ederek kuponlarını küçültebilirler... ... Devamını Oku »