Başarılarımız
Anasayfa / Etiket Arşivi: ganyan tahminleri

Etiket Arşivi: ganyan tahminleri

21 Ocak ÜCRETSİZ ŞANLIURFA Altılı Ganyan Tahminleri – Resul Girgin

Resul Girgin TJK At Yarışı Altılı Ganyan Tahminleri ve Yorumları

  – BURSA‘da ilk ayağa çok at yazıp avantaj kaybetmektense en azından yatarsak beşli ganyan ile telafi edebilir mantığıyla çok formda olan QAVIY‘i risk ederek başladım ama tempo tahminimin aksine çok yavaş gitti ve QAVIY starttan da geç çıktığı için şansı kalmadı. ŞANLIURFA‘da ise yüksek ikramiyeye gidebilecek türden çok zorlu bir program mevcut. Umarım şans faktörü yanımızda olur ve başarı ... Devamını Oku »

21 Ocak ÜCRETSİZ BURSA Altılı Ganyan Tahminleri – Mustafa Dalga

Mustafa Dalga TJK Altılı Ganyan Tahminleri

  1.KOŞU: Aradan sonra 3 yarış görüp kondisyon kazanan 9-INDIAN MOST‘un gördüğü her yarıştan sonra formunu biraz daha yükselttiğini gözlemliyorum. Son yarışında geriden gelip üçüncü olurken oldukça diri görünümde ve sermayeli olan safkanın bu defa bu sikleti daha müsait ve üzerinde de bindiği safkanlara etkili sprint attırabilen hısrlı jokeyi Nevzat Avcı bulunduğu için kazanmaya en yakın gördüğüm isim olup ekonomik ... Devamını Oku »

21 Ocak ÜCRETSİZ BURSA Altılı Ganyan Tahminleri – Resul Girgin

Resul Girgin TJK At Yarışı Altılı Ganyan Tahminleri ve Yorumları

  1.KOŞU: Altılı ganyan kapatılmadan rahat izlenemeyecek kadar zor bir yarış ile başlıyor. Fakat ben bu ayakta risk alacağım… Mesafe 1300 metre ve yarışın süratli gideceğini tahmin ediyorum. Sonlarda en etkili sprint atabilen isim tahmin edebileceğiniz üzere kuşkusuz 6-QAVIY‘dir. Bu safkan çok değişti ben sınıf atladığını gözlemliyorum. 1200 metre mesafeli son yarışını 63 kilo gibi çok ağır siklet taşımasına rağmen ... Devamını Oku »

20 Ocak ÜCRETSİZ İZMİR Altılı Ganyan Tahminleri – Resul Girgin

Resul Girgin TJK At Yarışı Altılı Ganyan Tahminleri ve Yorumları

  – İZMİR‘de favori ağırlıklı zayıf bir program mevcut. Bu sebeple şablon tutarımı fazla şişirmemeye gayret gösterdim. Şahsi görüşüm daha riskli olsa da misli kupon ile şans denenmesinden yanadır…   1.KOŞU: DERİN SULTAN gibi çok başarılı bir kısrağın erkek kardeşi olan 4-BÜLENT fizik olarak son derece güçlü bir safkan olduğu için özellikle uzun mesafelerde adından çok söz ettireceğine inanıyorum. Bu ... Devamını Oku »

20 Ocak ÜCRETSİZ İZMİR Altılı Ganyan Tahminleri – Mustafa Dalga

Mustafa Dalga TJK Altılı Ganyan Tahminleri

  2.KOŞU: İyi bir tempo atı olan 2-FOREVER HERE güzzel form durumuyla lehine mesafede çıktığı gibi bitirerek kazanabilir… Son yarışını kazanırken muhteşem performans ortaya koyan 4-RECO çok şanslı gördüğüm bir diğer isimdir… Bir anda sınıf atlayıp peş peşe çok başarılı yarışlar koşan 1-BAYDÖKER‘in son yarışında çok yakın ara ile koşmaktan olumsuz etkilendiğini gözlemledim. Çünkü önceki yarışında ağır sikletle oldukça zorlu ... Devamını Oku »

20 Ocak ÜCRETSİZ ADANA Altılı Ganyan Tahminleri – Resul Girgin

Resul Girgin TJK At Yarışı Altılı Ganyan Tahminleri ve Yorumları

  – Dün ki ADANA programında 2 banko önerdim, ikisi de cazipti. Biri beklediğim gibi koşup kazanırken ikincisi çok kötü koştu. Gerçi kazansa da ikinci ayağı kapatmadığımız için yine tahminim beşte kalacaktı. Gülerce ekürisinin kaliteli ve formda safkanı DORSA‘yı da tek yazabilirdik ama işte bu şehirde dönen dolaplardan ötürü favorilere güvenim kalmadı… – Bugün ki ADANA programını yine cazip görüyorum. ... Devamını Oku »

19 Ocak ÜCRETSİZ İSTANBUL Altılı Ganyan Tahminleri – Mustafa Dalga

Mustafa Dalga TJK Altılı Ganyan Tahminleri

  1.KOŞU: Yedili plase oynayanlar için ilk ayakta 4-MAKRIKÖY ve 6-ULUBATUR‘u öneririm…   4.KOŞU: Son yarışında birinciliği fotoda sadece baş farkla kaptırırken formunu yükselttiğini ispat eden 4-KING OF THE SUN yine uyumlu jokeyi Müslüm Çelik idaresinde dişine göre rakiplerle mücadele edeceği bu yarışta kazanmaya en yakın gördüğüm isimdir… Ancak tay yarışlarına çok da güven olmayacağından geniş kuponlarda 8-TORCULARIS, 7-REAL STORY, ... Devamını Oku »