Başarılarımız
Anasayfa / Etiket Arşivi: ganyan

Etiket Arşivi: ganyan

15 Eylül Pazar İSTANBUL TJK Altılı Ganyan Tahminleri – Kadir Akbaş – TUTTU

15 Eylül Pazar İSTANBUL TJK at yarışı programı için altılı ganyan tahmin ve yorumlarım yayınlanmıştır… Yayın Saati: 03:48 ALTILI GANYAN TAHMİNİM 1.Ayak: 1,2,7,6,5 2.Ayak: 1,3 / 2,6,10,8 3.Ayak: 3,1 4.Ayak: 2,3,6,7 5.Ayak: 9,1 / 2,5 6.Ayak: 6 / 1,4 Toplam Tutarı: 144 TL. 1.AYAK: ALTUN PINAR‘ın sert tempo vereceği, ALTINYILDIZ‘ın ise bu safkanı önde bırakmak istemeyeceği yarış süratli gidecek görüntüde. Bu gidişata göre grubun en ... Devamını Oku »

24 Nisan Çarşamba İSTANBUL TJK Altılı Ganyan Tahminleri – Mustafa Dalga

24 Nisan Çarşamba İSTANBUL TJK at yarışı programı için altılı ganyan tahmin ve yorumlarım yayınlanmıştır. Saat 14:33 Güvendiğim ve kazanmaya yakın gördüğüm 2 banko adayımın bulunduğu İstanbul programında diğer dört ayağı mümkün olduğu kadar sağlama almaya çalıştığımdan eğer banko adaylarım beklediğim gibi koşarak kazanmayı başarırlarsa iyi bir netice alabiliriz… Hepinize iyi şanslar… ALTILI GANYAN TAHMİNİM 1.Ayak: 7,6,1,5,2 / 8,3,4 2.Ayak: ... Devamını Oku »

24 Nisan Çarşamba ELAZIĞ TJK Altılı Ganyan Tahminleri – Kadir Akbaş

24 Nisan Çarşamba ELAZIĞ TJK at yarışı programı için altılı ganyan tahmin ve yorumlarım yayınlanmıştır. Saat 04:24 Dün sevgili Resul‘un ekonomik kuponuyla doğru tahmin ettiği Ankara altılısından sonra 23 bin lira ikramiye veren Adana altılısını da doğru tahmin edebilecekken tamamen kurgusal tercihimden ötürü kıl payı kaçırmamıza gerçekten ekip olarak çok üzüldük. OPSTINATE çok sağlam bankoydu ve ikinci banko olarak uzun ... Devamını Oku »

24 Nisan Çarşamba ELAZIĞ TJK Altılı Ganyan Tahminleri – Resul Girgin – GOLD

24 Nisan Çarşamba ELAZIĞ TJK at yarışı programı için altılı ganyan tahmin ve yorumlarım yayınlanmıştır. Saat 06:21 Sürekli olarak vurguladığım gibi birbirinden vasat ve istikrarsız safkanlar mücadele ettiği için Elazığ programlarında şans faktörünün rolü çok fazladır. Bu sebeple de iddialı konuşabilmem mümkün değildir ama geçen hafta da görüldüğü üzere eğer şans faktörü bizden yana olursa cazip ikramiye kazanabileceğimiz bir şehirdir… ... Devamını Oku »

257 – 23 Nisan Salı ANKARA TJK Altılı Ganyan Tahminleri – Resul Girgin – TUTTU – 1.702,22 TL

23 Nisan Salı ANKARA TJK at yarışı programı için altılı ganyan tahmin ve yorumlarım yayınlanmıştır. Saat 04:09 Ankara programları yavaş yavaş oturmaya başladı ve tahminlerimizin başarısı da her geçen gün artacaktır. Bu şehirde şanslı atları tespit etmekte genellikle problemimiz olmuyor ama altılı ganyanı doğru tahmin edebilmekte kurgusal seçimler çok büyük rol oynuyor. Doğru kurguyu seçtiğimizde her programda şansımız çok yüksek ... Devamını Oku »

23 Nisan Salı ADANA TJK Altılı Ganyan Tahminleri – Kadir Akbaş

23 Nisan Salı ADANA TJK at yarışı programı için altılı ganyan tahmin ve yorumlarım yayınlanmıştır. Saat 22:24 Adana‘da Pazar günü olduğu gibi yine biraz zayıf gibi görünen bir program mevcut. İki bankolu altılı kurgusu tercih ettim ve diğer ayakları hem mümkün olduğunca sağlama almaya çalıştım, hem de sürpriz arayışına gittim… Tüm üyelerimize bol şanslar dilerim.. ALTILI GANYAN TAHMİNİM 1.Ayak: 2,8,5,3,6 ... Devamını Oku »

23 Nisan Salı ADANA TJK Altılı Ganyan Tahminleri – Resul Girgin

23 Nisan Salı ADANA TJK at yarışı programı için altılı ganyan tahmin ve yorumlarım yayınlanmıştır. Saat 05:42 Adana programında güvendiğim ve sağlam olduğuna inandığım bir banko adayım bulunuyor. Diğer ayakların çoğunun da tempo ve gidişata göre sonuçlanacağını düşündüğüm için eğer şanssızlık yaşamazsak ümitli olduğum bir programdır… ALTILI GANYAN TAHMİNİM 1.Ayak: 3,8,2 2.Ayak: 5,4,3 / 6,7,1,2,9 3.Ayak: 1,2,3,6,7,5 4.Ayak: 2,3,5,1 5.Ayak: ... Devamını Oku »