http://yedinciayak.com/
Başarılarımız
Anasayfa / Etiket Arşivi: tjk sonuçları

Etiket Arşivi: tjk sonuçları

03 Mart Pazar ADANA TJK Altılı Ganyan Tahminleri-Resul Girgin

03 Mart Pazar ADANA TJK at yarışı programı için altılı ganyan tahmin ve yorumlarım yayınlanmıştır. Saat 05:06 Öncelikle dünkü isabetli ve biri sıra dışı iki bankosu için sevgili Mustafa‘yı tebrik ediyor başarılı tahminlerinin devamını diliyorum. Kendi adıma da ikramiye küçük de olsa İstanbul altılısını doğru tahmin ederek şanssızlığımı kırdığım için mutluyum. İkinci ayakta son ana kadar yarışı önde götüren 10-SHINY ... Devamını Oku »

02 Mart Cumartesi İSTANBUL TJK Altılı Ganyan Tahminleri-Mustafa Dalga

02 Mart Cumartesi İSTANBUL TJK at yarışı programı için altılı ganyan tahmin ve yorumlarım yayınlanmıştır. Saat 04:25 Dünkü cazip bankom MAGMA beklediğim şekilde çok kolay bir yarış kazandı ama maalesef çok kötü programa denk geldi. İki yarıştır takip ettiğim ve uygun şartlara kavuşmasını beklediğim safkan daha cazip bir programda karşımıza çıksaydı güzel bir ikramiye kazandırabilirdi. Ancak maalesef günün ağır favorileri ... Devamını Oku »

26 Şubat Salı BURSA TJK Altılı Ganyan Tahminleri-Resul Girgin

26 Şubat Salı BURSA TJK at yarışı programı için altılı ganyan tahmin ve yorumlarım yayınlanmıştır. Saat 05:28 KIRDEMİRKIR ve ÇILGIN SELİM gibi çok ağır iki favorinin kazanmasına rağmen 10 bin lira gibi çok cazip bir ikramiye veren dünkü Şanlıurfa programında bülten çalışmamda da görüleceği üzere kazanan safkanlardan tespit edemediğim bir isim bulunmuyordu ama altılıyı doğru tahmin etmek tamamen doğru kurguyu ... Devamını Oku »

28 Mart Çarşamba ADANA Üye Tahminleri

Kullanıcı Adı: Kral   28 Mart Çarşamba Adana Tahminleri ———————————————————————– 1.Ayak: 9 nolu islander one-11 nolu royal power-4 nolu bolcan-8 nolu islimhan-6 nolu pearl harbor-2 nolu noche cool ve bombam 7 nolu timaf ve 5 nolu stella gold diyorum… 2.Ayak: 4 affan son yarışında içten gelip kenan acoyı geçebilirdi. 5 demir onurda mesafe yetmedi.6 demirsoy bu grupla baş edebilecek bir ... Devamını Oku »

147 – 28 Mart Çarşamba ADANA – Orçun Portakaldalı – TUTTU

      –  Çarşamba ADANA tahminlerim yayınlanmıştır…  NOT: Son ayakta yarıştan çıkan 4-SİHİRBAZ şablondan eksiltilmiştir. Şansız bir günü geride bıraktık. Birinci ayakta uzun zamandır kendisinden iyi bir yarış beklediğim ÇANAKKALE sonunda iyi koştu ama kazanamadı. Kazansa 7 küsür ganyanıyla bu altılıyı 20 bin yakınlarına götürebilirdi. Dördüncü ayakta küçük kuponlara banko önerdiğim TOPÇUBEY’in jokeyi başlangıçta mükemmel bir tempo yaptırdı, sonlarda atın ... Devamını Oku »

147 – 28 Mart Çarşamba ADANA – Resul Girgin – TUTTU

    – Çarşamba ADANA tahminlerim yayınlanmıştır.   NOT: Son ayakta yarıştan çıkan 4-SİHİRBAZ şablondan eksiltilmiştir.   – Dün ilk ayakta üçüncü sırada önerdiğim safkan kazandı ve şablonumda 2 atla risk aldığım için maalesef çok şanssız bir şekilde çok cazip bir altılı ikramiyesini kaçırdık. Eğer şablonumu üçüncü ayaktan ya da son ayaktan küçültmüş olsam kolaylıkla bulacağımız bir altılıydı. Yine de ... Devamını Oku »

26 Aralik Pazartesi ŞANLIURFA – Mustafa Dalga ( Başyazar )

Pazartesi ŞANLIURFA tahminlerim yayınlanmıştır. HEPİNİZE İYİ ŞANSLAR… Normalde Şanlıurfa programlarına tahmin vermeyi tercih etmiyorum ama bugün devirli altılı olduğu ve programı da beğendiğim için tahmin ve yorumlarımı paylaşma gereği hissettim. ALTILI ŞABLONUM 1.Ayak: 1,6,11 / 5,8,9,3,2 2.Ayak: 2,5,1 / 3,4,7,9 3.Ayak: 2,5,7 4.Ayak: 2,5 5.Ayak: 15,3,9 6.Ayak: 2 / 7,10,16,11 BEŞLİ ŞABLONUM 1.Ayak: 2,5,1 / 3,4,7,9 2.Ayak: 2,5,7 / 1,3,4,14,8,9,10 ... Devamını Oku »