Başarılarımız
Anasayfa / Etiket Arşivi: tjk tahmin

Etiket Arşivi: tjk tahmin

21 Aralık Pazar İZMİR TJK Tahminleri – Mustafa Dalga – GOLD

Mustafa Dalga TJK Altılı Ganyan Tahminleri

21 Aralık Pazar TJK İZMİR Şirinyer hipodromu at yarışı programı için Mustafa Dalga’nın altılı ganyan tahminleri ve yorumları yayınlanmıştır… “Sitemizde paylaşılan at yarışı tahminleri ve yorumları yazarlarımızın bilgi, birikim, tecrübe ve çalışmaları ışığında paylaştıkları tahminsel öngörülerdir. Tahminlerin tutma garantisi olmayıp, teşvik etme niteliği taşımaz…”  – İZMİR‘de zevkli yarışların bulunduğu güzel bir program mevcut. Umarım şansta yanımızda olur ve başarı sağlayabiliriz… ... Devamını Oku »

20 Aralık Cumartesi ADANA TJK Tahminleri – Resul Girgin

Resul Girgin TJK At Yarışı Altılı Ganyan Tahminleri ve Yorumları

20 Aralık Cumartesi TJK ADANA Yeşiloba hipodromu at yarışı programı için Resul Girgin’in altılı ganyan tahminleri ve yorumları yayınlanmıştır… “Sitemizde paylaşılan at yarışı tahminleri ve yorumları yazarlarımızın bilgi, birikim, tecrübe ve çalışmaları ışığında paylaştıkları tahminsel öngörülerdir. Tahminlerin tutma garantisi olmayıp, teşvik etme niteliği taşımaz…”  – ADANA programında benim kurguma göre altılı ganyan ikramiyesinin düşük yada orta seviyelerde kalabileceğini tahmin ediyorum. ... Devamını Oku »

20 ARALIK CUMARTESİ ADANA TJK TAHMİNLERİ – CEMAL SOLMAZ – GOLD

Cemal Solmaz TJK, At Yarışı, Altılı Ganyan Tahminleri ve Yorumları

20 Aralık Cumartesi TJK ADANA Yeşiloba hipodromu at yarışı programı için Cemal Solmaz ’ın altılı ganyan tahminleri ve yorumları yayınlanmıştır… “Sitemizde paylaşılan at yarışı tahminleri ve yorumları yazarlarımızın bilgi, birikim, tecrübe ve çalışmaları ışığında paylaştıkları tahminsel öngörülerdir. Tahminlerin tutma garantisi olmayıp, teşvik etme niteliği taşımaz…”   ADANA yeşiloba hipodromuna ait görüşlerim şu şekildedir; Yedili plasenin ilk ayağında 5 numaralı ZEUS un ... Devamını Oku »

20 Aralık Cumartesi KOCAELİ TJK Tahminleri – Mustafa Dalga – GOLD

Mustafa Dalga TJK Altılı Ganyan Tahminleri

20 Aralık Cumartesi TJK KOCAELİ Kartepe hipodromu at yarışı programı için Mustafa Dalga’nın altılı ganyan tahminleri ve yorumları yayınlanmıştır… “Sitemizde paylaşılan at yarışı tahminleri ve yorumları yazarlarımızın bilgi, birikim, tecrübe ve çalışmaları ışığında paylaştıkları tahminsel öngörülerdir. Tahminlerin tutma garantisi olmayıp, teşvik etme niteliği taşımaz…”  – Yedili plasenin ilk ayağında; bir süre geriye alındıktan sonra gördüğü ilk yarışı üçüncü olarak tamamlarken ... Devamını Oku »

20 Aralık Cumartesi KOCAELİ TJK Tahminleri – Resul Girgin – GOLD

Resul Girgin TJK At Yarışı Altılı Ganyan Tahminleri ve Yorumları

20 Aralık Cumartesi TJK KOCAELİ Kartepe hipodromu at yarışı programı için Resul Girgin’in altılı ganyan tahminleri ve yorumları yayınlanmıştır… “Sitemizde paylaşılan at yarışı tahminleri ve yorumları yazarlarımızın bilgi, birikim, tecrübe ve çalışmaları ışığında paylaştıkları tahminsel öngörülerdir. Tahminlerin tutma garantisi olmayıp, teşvik etme niteliği taşımaz…”  – Yayın politikamızla ilgili açtığımız ankete katılan üyelerimize teşekkür ederim. Çoğunluk şu an olduğu gibi devam ... Devamını Oku »

19 ARALIK CUMA İZMİR TJK TAHMİNLERİ – CEMAL SOLMAZ

Cemal Solmaz TJK, At Yarışı, Altılı Ganyan Tahminleri ve Yorumları

19 Aralık Cuma TJK İZMİR Şirinyer  hipodromu at yarışı programı için Cemal Solmaz ’ın altılı ganyan tahminleri ve yorumları yayınlanmıştır… “Sitemizde paylaşılan at yarışı tahminleri ve yorumları yazarlarımızın bilgi, birikim, tecrübe ve çalışmaları ışığında paylaştıkları tahminsel öngörülerdir. Tahminlerin tutma garantisi olmayıp, teşvik etme niteliği taşımaz…”    – İZMİR programında ön planda tuttuğum atlara çok ciddi rakip gördüğüm isimler de bulunduğundan bankosuz bir kurguyla daha şanslı ... Devamını Oku »

19 Aralık Cuma DİYARBAKIR TJK Tahminleri – Resul Girgin

Resul Girgin TJK At Yarışı Altılı Ganyan Tahminleri ve Yorumları

19 Aralık Cuma TJK DİYARBAKIR hipodromu at yarışı programı için Resul Girgin’in altılı ganyan tahminleri ve yorumları yayınlanmıştır… “Sitemizde paylaşılan at yarışı tahminleri ve yorumları yazarlarımızın bilgi, birikim, tecrübe ve çalışmaları ışığında paylaştıkları tahminsel öngörülerdir. Tahminlerin tutma garantisi olmayıp, teşvik etme niteliği taşımaz…”  – Sayın üyelerimiz; BAHIS Club ve Altılı Ganyan tahminlerinin tek üyelik türü altında birleştirilip birleştirilmemesi konusunda anket ... Devamını Oku »

Sitemizde paylaşılan TJK Altılı Ganyan at yarışı tahminleri ve yorumları yazarlarımızın bilgi, birikim, tecrübe ve çalışmaları ışığında paylaştıkları tahminsel öngörülerdir. Tahminlerin tutma garantisi olmayıp, teşvik etme niteliği taşımaz…