Başarılarımız
Anasayfa / Etiket Arşivi: tjk

Etiket Arşivi: tjk

19 Şubat ÜCRETSİZ KOCAELİ Altılı Ganyan Tahminleri – Mustafa Dalga

Mustafa Dalga TJK Altılı Ganyan Tahminleri

  3.KOŞU: Kum pistte açık yarışlara adeta ambargo koyan 5-TARIKHAN uzun sprint atabilme özelliği ile rölanti tempoda koşulması muhtemel olan bu yarışta da kazanmaya en yakın gördüğüm isimdir… Form durumu çok iyi olmasına rağmen son üç yarışından şanssız şekilde ikinci olarak ayrılan 6-YILMABAŞAR bu defa şanssızlığını kırıp özlediği birinciliğe kavuşabileceği için çok şanslı bir diğer isimdir… Daha geniş kuponlarda formunu ... Devamını Oku »

19 Şubat ÜCRETSİZ ADANA Altılı Ganyan Tahminleri – Resul Girgin

Resul Girgin TJK At Yarışı Altılı Ganyan Tahminleri ve Yorumları

  2.KOŞU: 4-BURGU‘yu son yarışında banko önerirken mesafe uzadıkça başarılı koşabileceğini belirtmiştim. Nitekim kazanarak beni mahçup etmedi ve cazip ikramiye veren altılı ganyanı da doğru tahmin etmiştik. Bu yarışta mesafenin daha da uzamasıyla bir kez daha kazanabilir… Son yarışında erkek rakipleri yanında çok başarılı koşup ikinci olan 6-ŞERAHLIKIZI mesafe tutarsa çok şanslı bir diğer isim olacaktır… Son yarışlarını ölçü almadığım ... Devamını Oku »

18 Şubat ÜCRETSİZ BURSA Altılı Ganyan Tahminleri – Mustafa Dalga – TUTTU

Mustafa Dalga TJK Altılı Ganyan Tahminleri

  2.KOŞU: Gündüzeli ekürisi taylarından olan 3-HÜRSEV fizik olarak mesafeye yatkın ve güçlü bir isim. Bu yarışta başarılı koşacağı uzun mesafeyi bulmuş durumda. Form durumu da mükemmel seviyede olduğu için Murat Gündüzeli idaresinde kazanmaya çok yakın gördüğüm tayı BANKO olarak öneririm…   5.KOŞU: Süratli ve formda bir tempo atı olan 3-KUTLUŞAHIM bu yarışta rahat tempo yapabileceği uzun mesafeyi bulmuş durumda. ... Devamını Oku »

18 Şubat ÜCRETSİZ BURSA Altılı Ganyan Tahminleri – Resul Girgin

Resul Girgin TJK At Yarışı Altılı Ganyan Tahminleri ve Yorumları

  – BURSA‘da yakın güçte atların mücadele edeceği koşular bulunduğu için güvenilir banko bulmakta zorlandığım bir program mevcut. Altılı ganyan şablonumu son ayağataşımayı hedefledim. Son ayakta da her atın geliri var ama ben gidişata göre bir tercihte bulundum. Umarım şans faktörü de yanımızda olur ve başarı sağlayabiliriz…   5.KOŞU: Henüz yarış kazanamamış maiden arap tayları 1800 metre gibi oldukça uzun ... Devamını Oku »

17 Şubat ÜCRETSİZ ADANA Altılı Ganyan Tahminleri – Resul Girgin

Resul Girgin TJK At Yarışı Altılı Ganyan Tahminleri ve Yorumları

  JAMALA: Bu grubun en güçlü atı kuşkusuz FLYING BIRD ama gidişat avantajına sahip olacağını tahmin ettiğim JAMALA‘nın kazanabileceğini düşündüğümden benim favorimdir…   BARTOLOMEO: Bugün ki rakiplerinden CARA VAGGIO‘nun kazandığı son yarışında birincilik mücadelesine ortak olamadı ama bu defa gidişat avantajına sahip olacağını tahmin ettiğimden stiline uygun jokeyi Akın Sözen idaresinde kazanabileceğini düşündüğüm safkan favorimdir…   ALGANTAY: Maidenden çıktıktan sonra ... Devamını Oku »

17 Şubat ÜCRETSİZ İZMİR Altılı Ganyan Tahminleri – Mustafa Dalga

Mustafa Dalga TJK Altılı Ganyan Tahminleri

  4.KOŞU: Bu pistte mücadele ettiği son G 2 yarışını LEAD SOLDIER‘in 1 boy gerisinde ikinci olarak tamamlarken birbirinden güçlü rakiplerini geride bırakan 1-GRAY TAIL çok daha uygun rakipler yanında mücadele edeceği bu yarışı klas jokeyi Halis Karataş idaresinde kazanmaya çok yakın olduğundan BANKO olarak risk edilebilir… Geniş kuponlarda ise kendisine ciddi rakip gördüğüm 3-JUNGLE MAN‘a da yer verilebilir…   ... Devamını Oku »

16 Şubat ÜCRETSİZ ADANA Altılı Ganyan Tahminleri – Resul Girgin

Resul Girgin TJK At Yarışı Altılı Ganyan Tahminleri ve Yorumları

  2.KOŞU: Açık yarış atı 4-CEVHER aradan sonra bir yarış görüp nefes açtı. Bu kez kalitesine yakışır koşup kazanmasını bekliyorum. Yarışın rölanti tempoda koşulacak olması da tempo atı olan bu safkanın lehine olduğu için kazanmaya yakın görüyor ve BANKO olarak tercihliyorum…   5.KOŞU: Son olarak mücadele ettikleri yarışta mesafe 2200 metre olduğu için AŞEMEZ‘i tutuyordum. Nitekim 2-BAY EMİR kendisine rakip ... Devamını Oku »