Başarılarımız
Anasayfa / Etiket Arşivi: tjk

Etiket Arşivi: tjk

31 Ağustos ELAZIĞ TJK Tahminleri – Resul Girgin – GOLD

Resul Girgin TJK At Yarışı Altılı Ganyan Tahminleri ve Yorumları

31 Ağustos Çarşamba TJK ELAZIĞ hipodromu at yarışı programı için Resul Girgin‘in altılı ganyan tahminleri, yedili ganyan tahminleri ve yorumları şu şekildedir:  – Geçen hafta da belirttiğim üzere ELAZIĞ ve diğer doğu programlarına tahmin vermek istemiyorum. Çünki, mantıkla bağdaşmayan sonuçların oluştuğu bu şehirlerde başarılı olabilmek daha çok şans faktörüne bağlı. Ancak bugün ki programda gördüğüm net bir banko adayım mevcut. ... Devamını Oku »

30 Ağustos ANKARA TJK Tahminleri – Mustafa Dalga – GOLD

Mustafa Dalga TJK Altılı Ganyan Tahminleri

30 Ağustos Salı TJK ANKARA 75.Yıl hipodromu at yarışı programı için Mustafa Dalga‘nın altılı ganyan tahminleri, yedili ganyan tahminleri ve yorumları şu şekildedir:  – ANKARA‘da oldukça güzel ve beğendiğim bir program mevcut. Önemli bir terslik olmazsa banko adayıma güveniyorum. Diğer ayaklarda da doğru elemeler yaptığımı düşünüyorum. İçime sinen bir kurgu oluşturdum ve artık gerisi kısmetimize kalıyor. Üzerimizdeki nazar mı, şanssızlık ... Devamını Oku »

28 Ağustos İZMİR TJK Tahminleri – Resul Girgin

Resul Girgin TJK At Yarışı Altılı Ganyan Tahminleri ve Yorumları

28 Ağustos Pazar TJK İZMİR Şirinyer hipodromu at yarışı programı için Resul Girgin‘in altılı ganyan tahminleri, yedili ganyan tahminleri ve yorumları şu şekildedir:  – İZMİR programında beşinci ayakta günün kalesi olan MÖSYÖSPARTAKÜS‘ün sağlam bir banko adayı olduğunu düşünüyorum ama diğer ayaklar bana hayli zorlu ve sürprize müsait geldi. Elbette o yarışların favori ve plaseleri de kazanabilir ama bana fazla güven ... Devamını Oku »