http://yedinciayak.com/
Başarılarımız
Anasayfa / Yazar Arşivi: Mustafa Dalga

Yazar Arşivi: Mustafa Dalga

12 Nisan Pazar ADANA TJK Tahminleri – Mustafa Dalga

Mustafa Dalga TJK Altılı Ganyan Tahminleri

12 Nisan Pazar TJK ADANA Yeşiloba hipodromu at yarışı programı için Mustafa Dalga’nın altılı ganyan tahminleri ve yorumları yayınlanmıştır… “Sitemizde paylaşılan at yarışı tahminleri ve yorumları yazarlarımızın bilgi, birikim, tecrübe ve çalışmaları ışığında paylaştıkları tahminsel öngörülerdir. Tahminlerin tutma garantisi olmayıp, teşvik etme niteliği taşımaz…”  – Pazar ADANA programı için tahmin ve yorumlarım şu şekildedir:  – Yedili plasenin ilk ayağında 1-MAHMUTBEY‘i ... Devamını Oku »

21 Mart Cumartesi BURSA TJK Tahminleri – Mustafa Dalga

Mustafa Dalga TJK Altılı Ganyan Tahminleri

21 Mart Cumartesi TJK BURSA Osmangazi hipodromu at yarışı programı için Mustafa Dalga’nın altılı ganyan tahminleri ve yorumları yayınlanmıştır… “Sitemizde paylaşılan at yarışı tahminleri ve yorumları yazarlarımızın bilgi, birikim, tecrübe ve çalışmaları ışığında paylaştıkları tahminsel öngörülerdir. Tahminlerin tutma garantisi olmayıp, teşvik etme niteliği taşımaz…”  – BURSA programı için tahmin ve yorumlarım şu şekildedir:  – Yedili plasenin ilk ayağında 2-GÜMBÜRGÜMBÜR‘ü öneririm… ... Devamını Oku »

21 Mart Cumartesi İSTANBUL TJK Tahminleri – Mustafa Dalga

Mustafa Dalga TJK Altılı Ganyan Tahminleri

21 Mart Cumartesi TJK İSTANBUL Veliefendi hipodromu at yarışı programı için Mustafa Dalga’nın altılı ganyan tahminleri ve yorumları yayınlanmıştır… “Sitemizde paylaşılan at yarışı tahminleri ve yorumları yazarlarımızın bilgi, birikim, tecrübe ve çalışmaları ışığında paylaştıkları tahminsel öngörülerdir. Tahminlerin tutma garantisi olmayıp, teşvik etme niteliği taşımaz…”  – Cumartesi İSTANBUL programı için tahmin ve yorumlarım şu şekildedir:    – Yedili plasenin ilk ayağında ... Devamını Oku »

29 Mayıs Perşembe İZMİR TJK Altılı Ganyan Tahminleri – Mustafa Dalga

29 Mayıs Perşembe TJK İZMİR Şirinyer hipodromu at yarışı programı için Mustafa Dalga’nın altılı ganyan tahminleri ve yorumları yayınlanmıştır… —————————————————————————————————————————————————— “Sitemizde paylaşılan at yarışı TJK tahminleri ve yorumları yazarlarımızın bilgi, birikim, tecrübe ve çalışmaları ışığında paylaştıkları tahminsel öngörülerdir. Tahminlerin tutma garantisi olmayıp, teşvik etme niteliği taşımaz…” —————————————————————————————————————————————————— 1.AYAK: Bugünkü rakiplerine göre daha potansiyelli bir tay olduğuna inandığım 5-RIVER DRAGON gördüğü ... Devamını Oku »

29 Mayıs Perşembe ANKARA TJK Altılı Ganyan Tahminleri – Mustafa Dalga

29 Mayıs Perşembe TJK ANKARA 75. Yıl hipodromu at yarışı programı için Mustafa Dalga’nın altılı ganyan tahminleri ve yorumları yayınlanmıştır… —————————————————————————————————————————————————— “Sitemizde paylaşılan at yarışı TJK tahminleri ve yorumları yazarlarımızın bilgi, birikim, tecrübe ve çalışmaları ışığında paylaştıkları tahminsel öngörülerdir. Tahminlerin tutma garantisi olmayıp, teşvik etme niteliği taşımaz…” —————————————————————————————————————————————————— 1.AYAK: Altılı ganyan zorlu bir yarış ile başlıyor. Fazla risk alınmamasını tavsiye ... Devamını Oku »

28 Mayıs Çarşamba İSTANBUL TJK Altılı Ganyan Tahminleri – Mustafa Dalga

28 Mayıs Çarşamba TJK İSTANBUL Veliefendi hipodromu at yarışı programı için Mustafa Dalga’nın altılı ganyan tahminleri ve yorumları yayınlanmıştır… —————————————————————————————————————————————————— “Sitemizde paylaşılan at yarışı TJK tahminleri ve yorumları yazarlarımızın bilgi, birikim, tecrübe ve çalışmaları ışığında paylaştıkları tahminsel öngörülerdir. Tahminlerin tutma garantisi olmayıp, teşvik etme niteliği taşımaz…” —————————————————————————————————————————————————— 2.AYAK: Hem süratli yapıda hem de güçlü bir tay olan 1-BRAVE SON, son ... Devamını Oku »

27 Mayıs Salı ANKARA TJK Altılı Ganyan Tahminleri – Mustafa Dalga

27 Mayıs Salı TJK ANKARA 75. Yıl hipodromu at yarışı programı için Mustafa Dalga’nın altılı ganyan tahminleri ve yorumları yayınlanmıştır… —————————————————————————————————————————————————— “Sitemizde paylaşılan at yarışı TJK tahminleri ve yorumları yazarlarımızın bilgi, birikim, tecrübe ve çalışmaları ışığında paylaştıkları tahminsel öngörülerdir. Tahminlerin tutma garantisi olmayıp, teşvik etme niteliği taşımaz…” —————————————————————————————————————————————————— 2.AYAK: Gördüğü ilk yarışta her bakımdan çok beğendiğim ve tecrübesi arttıkça önemli ... Devamını Oku »