http://yedinciayak.com/
Başarılarımız
Anasayfa / Yazar Arşivi: Yedinci Ayak

Yazar Arşivi: Yedinci Ayak

04 Eylül Çarşamba ELAZIĞ TJK Altılı Ganyan Tahminleri – Kadir Akbaş

04 Eylül Çarşamba ELAZIĞ TJK at yarışı programı için altılı ganyan tahmin ve yorumlarım yayınlanmıştır. Saat 01:23 Bugün her iki şehirde de çok cazip programlar var ama özellikle Elazığ altılısının ikramiye bakımından çok yüksek rakamlara ulaşabileceğini tahmin ediyorum. Programda biri plase, diğeri ise favori konumunda olan iki banko adayım bulunuyor. Eğer beklediğim gibi koşup kazanırlarsa iyi bir netice alabiliriz… NOT: Bugün çift programa tahmin ... Devamını Oku »

30 Ağustos Cuma İSTANBUL TJK Altılı Ganyan Tahminleri – Kadir Akbaş

30 Ağustos Cuma İSTANBUL TJK at yarışı programı için altılı ganyan tahmin ve yorumlarım yayınlanmıştır. Saat 02:08 Ulusumuzun 30 Ağustos Zafer Bayramı kutlu olsun… NOT: Mustafa Dalga‘nın İSTANBUL tahminleri öğleden sonra yayınlanacak olup, ayrıca saat 18:00 civarında saha içi ekibimizin son dakika tahminleri olacaktır… 1.AYAK: İlk kez koşacak olan arap taylarının şartlı-1 mücadelesinde orijin ve hazırlıklarına göre diğer rakiplerinin biradım önünde gördüğüm 4-SARIKAMIŞ, 1-BİLEK ... Devamını Oku »

28 Ağustos Çarşamba İSTANBUL TJK Altılı Ganyan Tahminleri – Kadir Akbaş

28 Ağustos Çarşamba İSTANBUL TJK at yarışı programı için altılı ganyan tahmin ve yorumlarım yayınlanmıştır. Saat 02:56 Güvendiğim ve bir aksilik yaşamazsa kazanmaya çok yakın gördüğüm bir banko adayımın bulunduğu İstanbul programında eğer şans da yanımızda olursa başarılı olabileceğimizi düşünüyorum… 1.AYAK: Safkanlar arasında kilo farklarının bulunması, istikrar sağlayamayan arap atlarının mücadele edecek olması ve önlerde yer tutmak isteyecek fazla sayıda safkan görünmesi yarışı çok ... Devamını Oku »

28 Ağustos Çarşamba ELAZIĞ TJK Altılı Ganyan Tahminleri – Kadir Akbaş

28 Ağustos Çarşamba ELAZIĞ TJK at yarışı programı için altılı ganyan tahmin ve yorumlarım yayınlanmıştır. Saat 00:56 Bugün çift programa tahmin vereceğim için Elazığ tahminlerimi yorumsuz şablon halinde paylaşıyorum. Elazığ programında çok güvenebileceğim bir banko adayım bulunmuyor ve ön planda tuttuğum her safkana ciddi rakip gördüğüm isimler mevcut. Bu sebeple bankosuz bir şablonla şansımızın daha fazla olabileceğini düşünüyorum… Tüm üyelerimize bol şanslar dilerim… ALTILI ... Devamını Oku »

25 Ağustos Pazar İSTANBUL TJK Altılı Ganyan Tahminleri – Kadir Akbaş

25 Ağustos Pazar İSTANBUL TJK at yarışı programı için altılı ganyan tahmin ve yorumlarım yayınlanmıştır. Saat 03:42 NOT: Saat 14:30 civarında İSTANBUL saha içi ekibimizin son dakika tahminleri olacaktır… 1.AYAK: Altılı ganyan ilk kez koşacak olan İngiliz taylarının şartlı-1 mücadelesi ile başlıyor. Bu tip yarışlarda orijin ve hazırlıklarını analiz ederek ayırım yapabiliyoruz… İyi bir kan hattına sahip olan 6-ZULU RIVER anne hattından önemli başarılara ... Devamını Oku »

23 Ağustos Cuma İSTANBUL TJK Altılı Ganyan Tahminleri – Kadir Akbaş

23 Ağustos Cuma İSTANBUL TJK at yarışı programı için altılı ganyan tahmin ve yorumlarım yayınlanmıştır. Saat 01:32 NOT: Mustafa Dalga‘nın İSTANBUL tahminleri öğleden sonra yayınlanacak olup, ayrıca saat 18:00 civarında saha içi ekibimizin son dakika tahminleri olacaktır… 4.AYAK: Bu koşuda sentetik pistin en başarılı safkanlarından beşini bir arada görüyoruz. Hepisinin de form durumu gayet iyi ve yeterli görünüyor. Yine üzerlerinde de yetenekli jokeyler bulunuyor. ... Devamını Oku »

300 – 21 Ağustos Çarşamba İSTANBUL TJK Altılı Ganyan Tahminleri – Kadir Akbaş – TUTTU

21 Ağustos Çarşamba İSTANBUL TJK at yarışı programı için altılı ganyan tahmin ve yorumlarım yayınlanmıştır. Saat 13:35 Bugün İstanbul‘da da oldukça cazip görünen bir program mevcut. Programda güvendiğim ve sağlam gördüğüm bir banko adayım bulunduğu için geniş şablonumu tek bankolu hazırladım. Yine sürpriz konumda olmasına rağmen bugün çok iyi koşmasını ve kazanmasını beklediğim cazip bir banko adayım daha bulunuyor. Ekonomik kuponlar her iki banko ... Devamını Oku »